همه ي آن چه كه بايد درباره سرويس خواب بدانيد

پاف ها انواع گوناگوني دارند و حتي از نوع صندوقي آن مي توان براي نگهداري وسايل استفاده نمود اگر از پاف استفاده مي كنيد بهتر است كه رنگ آن با رنگ تختتان متفاوت باشد تا تضاد جالبي به وجود آيد و دكوراسيون اتاقتان جذاب تر به نظر برسد

ادامه نوشته
امتیاز:
 

خريد بهترين ميز ناهار خوري با قيمت ارزان

امروزه ميز ناهارخوري يكي از اجزاي جدايي ناپذير زندگي ماست .

براي خريد يك دست ميز و صندلي استاندارد، بايد توجه كنيد كه ارتفاع ميز با مشخصات فيزيكي شما سازگار باشد. مثلا اگر شما قد بلندي داريد بايد سراغ ميزهايي برويد كه از حد عادي بلندترند. نگران انتخاب ميز مناسب هم نباشيد، چون به‌راحتي مي‌توانيد تنوع در ارتفاع ميزها پيدا كنيد .

صندلي بايد حالتي نرم و راحت داشته باشد و زاويه تشك زيرين تا تكيه‌گاه ۹۰ درجه باشد كه هضم غذا به‌راحتي انجام شود. زمان غذاخوردن هرچقدر بيشتر طول بكشد و شما هرچقدر با فاصله و آهسته‌تر غذا بخوريد، هضم غذا بهتر انجام شده و كمتر به دستگاه‌هاي بدن آسيب مي‌رسد، اما اگر شما هنگام غذا خوردن احساس راحتي نكنيد و حالتي استاندارد نداشته باشيد، دوست داريد هرچه زودتر غذاي‌تان را تمام كنيد و به حالت اوليه بازگرديد

ادامه نوشته
امتیاز:
 

خريد اينترنتي سرويس خواب از توليدي

براي خريد سرويس خواب به دو روش مي توانيد اقدام كنيد روش اول به اين صورت است كه به صورت حضوري به بازار مراجعه كنيد و از نمايشگاه هاي مختلف ديدن كنيد و بعد از كلي وقت گذاشتن و گشتن در بازار مدل دلخواهتان را خريداري كنيد . روش دوم خريد غير حضوري از فروشگاه ها و سايت هاي اينترنتي معتبر و با سابقه است در خريد حضوري با توجه به وجود واسطه ها و هزينه هاي نمايشگاه درصد قابل توجهي به هزينه تمام شده محصول اضافه مي شود ولي در خريد هاي اينترنتي محصول را با قيمت كمتري عرضه مي كنند . همچنين ممكن است شما در يك شهر كوچك زندگي كنيد و تنوع محصول در بازار شهرتان كم باشد در اينصورت مي توانيد به صورت اينترنتي به روز ترين مدل هاي سرويس خواب را در سايت هاي اينترنتي مشاهده نماييد و يك سرويس خواب جديد را خريداري كنيد .

ادامه نوشته
امتیاز:
 

راهنماي خريد مبل

امروزه انواع مبل نقش بسيار مهمي در طراحي دكوراسيون داخلي دارند . يكي از محبوب ترين انواع مبل ، مبل راحتي است كه وجود آن در هر خانه اي به امري ضروري تبديل شده است . اكثر انسان ها ساعت هاي زيادي را بر روي مبل ها سپري مي كنند به همين علت اين وسيله كاربردي بايد راحت و آرامش بخش باشد . مبل مناسب حس و حال خانه را عوض مي كند و به فضاي شما رنگ و بوي تازه اي مي بخشد . براي خريد مبل هاي راحتي زيبا و جذاب بايد به نكات زيادي توجه كنيد زيرا اين مبل ها نسبت به مبل هاي كلاسيك و سلطنتي داراي تنوع بيشتري هستند .مبلي كه انتخاب مي كنيد بايد با سبك دكوراسيون و  چيدمان منزل به خوبي هماهنگ باشد .

ادامه نوشته
امتیاز:
 

خريد بهترين سرويس خواب با قيمت ارزان

يكي از نيازهاي اصلي همه ي ما داشتن خواب راحت است براي اينكه خواب راحتي داشته باشيم بايد يك سرويس خواب مناسب و استاندارد داشته باشيم . وقتي استراحت كامل و مفيدي نداشته باشيد بعد از بيدار شدن از خواب عصباني و اوقات تلخ خواهيد بود و اثراتي مثل كمر درد و سردرد با خود به همراه خواهد داشت . همچنين سرويس خواب محلي براي آرامش روحي افراد است به همين علت است كه بايد در انتخاب و خريد سرويس خواب دقت كنيد و قبل از خريد انواع سرويس خواب را از نظر جنس سرويس خواب و قيمت سرويس خواب با هم مقايسه كنيد و با توجه به بودجه تان بهترين را انتخاب كنيد . سرويس خواب انواع مختلفي دارند سرويس خواب عروس ، سرويس خواب نوجوان ، سرويس خواب نوزاد ، سرويس خواب بزرگسال از انواع سرويس خواب مي باشند

ادامه نوشته
امتیاز:
 

راهنماي خريد ميز ناهارخوري

ميز ناهار خوري يكي از وسايل ضروري منزل مي باشد كه به اجزاي تشكيل دهنده آن بايد توجه داشت. ميز معمولا از يك صفحه رويي و پايه هايي كه آن را نگه مي دارند تشكيل مي شود، كه غالبا براي نگه داشتن غذا و ديگر وسايل در ارتفاع مناسبي براي استفاده راحت در هنگام نشستن، استفاده مي شود. ميز ناهارخوري به همراه تعدادي صندلي استفاده مي شود، كه تعداد اين صندلي ها بسته به نوع و اندازه و همچنين تعداد افراد خانه ممكن است متفاوت باشد.

ادامه نوشته
امتیاز:
 

راهنماي خريد سرويس چوب عروس

سرويس چوب چيست؟

براي اينكه در هر زمينه اي بتوانيم يك خريد ايده آل و مطمئن داشته باشيم ابتدا بايد اطلاعاتي را درباره ي آن به دست آوريم. امروزه مهم ترين دغدغه دختران جوان كه در شرف ازدواج هستند و همچنين خانواده هاي آن ها، تهيه جهيزيه اي مناسب مي باشد. يكي از مهم ترين اجزاي جهيزيه سرويس چوب مي باشد. شايد از خود بپرسيد كه سرويس چوب شامل چه چيزهايي مي باشد: در جواب بايد گفت كه سرويس چوب عروس شامل سرويس خواب عروس و مبلمان كه بسته به نوع فرد استفاده كننده از آن ميتواند مبل راحتي ، سلطنتي ،مبل استيل،كلاسيك و ...باشد و گاها نيز ميز ناهارخوري و بوفه را در برميگيرد. در مورد ميز ناهار خوري و بوفه بايد اين نكته را در نظر گرفت كه قيمت ميز ناهار خوري و همچنين بوفه براي افرادي كه به تازگي زندگي خود را آغاز مي كنند بسيار مهم است و بايد جنس با كيفيت اما با قيمت مناسب خريداري نمود.

ادامه نوشته
امتیاز:
 

راهنماي خريد ميز تلويزيون

كي از موارد مهم در چيدمان دكوراسيون اتاق نشيمن ميز تلويزيون مي باشد . براي خريدن ميز تلويزيون جديد بايد اطلاعات كافي در اين زمينه داشته باشيد . اولين عامل كه در خريد ميز تلويزيون بسيار مهم مي باشد كيفيت و جنس اين كار مي باشد دومين مشخصه قيمت ميز تلويزيون مي باشد . عواملي متعددي ديگري نيز تاثير دارند كه در ادامه به توضيح آن خواهيم پرداخت.

ادامه نوشته
امتیاز:
 

ميز هاي غذاخوري

امروزه ميز ناهار خوري به عنوان كالايي لوكس و در عين حال كاربردي در هر خانه ايراني‌ با هر متراژي وجود دارد كه مركز توجه آشپزخانه و سالن پذيرايي است . در صورتي كه فضاي آشپزخانه كوچك باشد ميتوان از انواع ميز ناهار خوري كم جا استفاده كرد . ميزهاي ناهار خوري كم جا داراي صندليهايي بدون تكيه گاه هستند كه در هنگامي كه نيازي به آنها نداريم ميتوانند در زير ميز قرار گيرند و در استفاده از فضا صرفه جويي كنند . همچنين در صورتي كه فضاي كمي در اختيار داريد بهتر است از يك ميز ناهار خوري گرد استفاده كنيد زيرا ميزهاي گرد داراي اين خاصيتند كه صندليهاي بيشتري ميتواند دور آن چيده شود . گاهي با توجه به سليقه افراد ميز ناهارخوري را با مبل منزل خود ست مي كنند كه راحت ترين و ساده ترين راه استفاده از پارچه يا چرم مشابه است كه همان پارچه براي مبل انتخاب مي كنيد همان را هم براي ميز نهارخوري تان استفاده كنيد . از آنجا كه غالبا مبلها را با ميز تلويزيون هم ست ميكنند به احتمال زياد ميز تلويزيون نيز با ميز ناهار خوري هارموني خواهد داشت . هنگام خريد ميز ناهارخوري بايد به شكل و اندازه مكاني كه قرار است ميز نهارخوري در آن قرار گيرد توجه داشته باشيد و فقط به فكر زيبايي ميز نباشيد .

ميز ناهار خوري استاندارد

براي خريد ميز و صندلي استاندارد بايد توجه كنيد كه ارتفاع ميز با مشخصات فيزيكي شما سازگار باشد . به اين نكته توجه كنيد كه وقتي روي صندلي پشت ميز مي نشينيد بلندي ميز بايد تا قسمت زير قفسه سينه باشد و فاصله آرنج تا بدن بيش از ۴۰ سانتيمتر نباشد در غير اين صورت استاندارد نخواهد بود . تعداد صندلي ها و اندازه ميز به تعداد افراد خانواده و مهمان ها آنها بستگي دارد كه از دو نفره شروع شده و به  ۲۴ و ۲۸ نفره هم مي‌رسد ولي براي انتخاب آنها بيش از هرچيز ميبايست به متراژ خانه توجه داشت  .

انواع ميز ناهار خوري :

ميز ناهارخوري ها در اشكال مختلف مانند گرد ، مستطيل و بيضي توليد مي‌شوند كه مدل‌هاي مستطيل شكل چون راحت تر با فضاي خالي منزل ما هماهنگ مي شوند از محبوبيت بيشتري برخوردارند .

مدل هاي گرد بيشتر سبك چوبي شيشه اي دارند طوري كه يك لايه چوب و يك لايه شيشه روي آن قرار دارد و زيبايي خاصي دارد . ميزهاي ناهارخوري گرد براي فضاهاي كوچك تر گزينه ي مناسبي هستند زيرا چيدن صندلي ها دورتادور آن راحت تر است و در مواقع نياز مي توان به آن صندلي هاي بيشتري اضافه كرد . براي ميزهاي گرد يا بيضي شكل مي توان يك يا دو صندلي اضافه هم سفارش دهيد و اگر مدل صندلي ها و جنس پارچه با مبلمان همخواني داشت  مي توانيد از آن به عنوان صندلي ميزبان در كنار مبل استفاده كنيد .

جنس ميز ناهار خوري :

يكي از مهم ترين نكاتي كه هنگام خريد ميز ناهارخوري بايد به آن توجه كنيد ، توجه به جنس آن است كه بايد از دوام و استحكام بالايي برخوردار باشد . از متريال هاي مورد استفاده در ساخت ميز ناهار خوري مي توان به چوب ، ام دي اف ، ملامينه و فلزي اشاره كرد كه هر كدام خصوصيات متفاوتي دارند . كه در ادامه با آنها بيشتر آشنا مي شويم .

ميز ناهارخوري چوبي :

يكي از محبوب‌ترين و پركاربردترين ميز ناهارخوري ها از نوع چوبي آن است كه در اين ميز ناهار خوري پايه ها صندل چوب هستند و در بعضي موارد پايه و صفحه ميز از هم جدا مي‌شوند و در بعضي ديگر به هم چسبيده هستند اين ميز ناهارخوري علاوه بر اينكه زيبايي فراواني دارد از عمر بالا و كيفيت خوبي هم برخوردار است .

ميز ناهار خوري ام دي اف :

در اين نوع ميز ناهارخوري ها معمولا پايه ها ، رويه و صندلي همه از جنس ام دي اف هستند و معمولاً از دو تخته كنار هم به شكل 90 درجه قرار مي‌گيرد و با پيچ به رويه ميز وصل مي‌شوند . براي زيبايي روي ميزها را با سي ان سي طرح دار مي كنند از مزاياي اين رو ميز ناهارخوري ها قيمت مناسب آن هست ولي در برابر رطوبت مقاومت ندارند از تنوع بالايي هم برخوردار نيستند و نسبت به چوب عمر پايين‌ تري دارند .

ميز ناهار خوري ملامينه :

اين نوع ميز ها شبيه به ميز ناهار خوري هاي از جنس ام دي اف هستند و تفاوتي كه دارند اين است كه در اين ميز ها به جاي ام دي اف از نئوپان با روكش استفاده مي‌شود و گاهي ام دي اف و ملامينه را تركيب مي‌كنند . اين ميز ها هم قيمت مناسبي دارند ولي مانند ميز هاي ام دي اف در برابر رطوبت مقاوم نيستند و عمر پايين تري نسبت به چوب و ام دي اف دارند .

ميز ناهار خوري فلزي :

اين ميز ها داراي پايه هاي فلزي هستند و صفحه روي آنها را از شيشه و گاهي از چوب طراحي مي‌كنند اين ميز در برابر رطوبت بسيار مقاوم بوده به همين دليل در رستوران ها بيشتر استفاده مي شود قيمت مناسب و عمر بالايي نيز دارند .

رنگ ميز ناهار خوري :

رنگ ميز ناهارخوري در دكوراسيون خانه اهميت زيادي دارد بنابراين انتخاب رنگ ميزان دقت كنيد . رنگي را انتخاب كنيد كه هميشه شيك و زيبا باشد و زود از مد نيفتد . رنگ سياه هميشه نو و جديد است كه در خانه هايي با تركيب سياه و سفيد بسيار مناسب است البته ايرادي كه دارد اين است كه بعد از يك مدت چشم را خسته مي‌كند و با كوچكترين خراش و لك و كثيفي را نمايان مي‌سازد . رنگ هاي زرد ، قرمز ، آبي و … هم جزء رنگ هاي پايه و كلاسيك به شمار مي‌آيند كه داراي قدرت ماندگاري زيادي هستند .

از محبوبترين رنگها براي انتخاب ميز نهارخوري رنگ قهوه اي مي باشد كه مي توان آن را با هر پارچه است كرد . شما مي توانيد با استفاده از رنگ هاي مختلف ظروف و همچنين استفاده از شمع و تزئينات ديگر ميز خود را زيباتر كنيد و يا با قرار دادن دستمال سفره و مجسمه هاي زيبا با طراحي مدرن و زيبا را به آشپزخانه ببخشيد . در نهايت طرح كلي ميز و صندلي ناهارخوري همراه با انتخاب پارچه مناسب كه با دكوراسيون خانه تان همخواني داشته باشد و استاندارد بودن و راحتي آن عامل هاي تأثيرگذاري هستند .

ادامه نوشته
امتیاز:
 

راهنماي مبل اداري

مبلمان اداري به گروهي از مبلمان گفته مي‌شود كه در محيط هاي اداري و شركتي مورد استفاده قرار مي گيرند و تاثير بسيار زيادي در زيبايي طراحي داخلي شركت ها و اداره ها مي گذارند . از جمله مهمترين اين مبلمان ميز اداري است . ميز اداري تاثير چشمگيري بر دكوراسيون يك اداره دارد و ضمنا از لحاظ روانشناختي اگر بصورت مناسب انتخاب شود ميتواند روي مشتري موثر بوده و پالس مثبتي را براي ايجاد يك معامله بزرگ ارسال نمايد . از ديگر وسايل مهم ميتوان از كمد و فايل اداري نام برد كه محل قرارگيري پرونده ها و زونكنهاي شركتيست و از لحاظ دكوراسيون محيط كار حائظ اهميت است . صندلي اداري نيز در ادارات و شركتها با توجه به اوقات زيادي كه بر روي آنها سپري مي شود علاوه بر جنبه دكوراسيوني از لحاظ سلامت جسم ميبايستي به شدت مورد توجه قرار گيرد .

مبل اداري براي كجا و چه كساني ؟

قبل از هر چيز بايد محل كار و نوع كار انجام شده در آنرا در نظر بگيريم تا با توجه به آنها مبلمان اداري مناسب را انتخاب كنيم . يكي از مهم ترين خصوصيات اين نوع مبلمان داشتن راحتي است زيرا مديران و كاركنان شركت ها وقت بسيار زيادي را در محل كار خود مي گذرانند . مبلمان اداري علاوه بر داشتن راحتي بايد طراحي و نوع چيدمان آنها نيز به گونه‌اي باشد كه ايجاد انگيزه كنند و فضا را زيباتر جلوه دهند و همچنين باعث حرفه اي به نظر رسيدن رسيدن محيط كار شود .

با توجه به تنوع بسيار زياد مبلمان اداري خريد آنها كار سختي است زيرا شما بايد متناسب با ويژگي‌هاي محل كار خود آنرا انتخاب و خريداري كنيد از اين رو انتخاب اين مبلمان دقيقاً به اندازه انتخاب محل كار مناسب اهميت زيادي دارد . مبلمان اداري شامل انواع مبل اداري ، ميز و صندلي ها در شكل ها و اندازه هاي متنوعي طراحي و توليد شده اند كه متناسب با ابعاد و اندازه محل كار ، نوع سبك دكوراسيون آن و متناسب با كار و حرفه افراد انتخاب مي شوند .

پس ابتدا تعيين كنيد كه اين مبل ها براي استفاده چه كاري و چه كساني هستند سپس به راحتي ، زيبايي آنها و مقدار بودجه توجه كنيد . اگر محيط كار به خوبي طراحي شود نشان دهنده اين است كه شما فردي كارآزموده هستيد و به كار و كارمندان خود اهميت مي دهيد .

ادامه نوشته
امتیاز:
 
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]
Bitcoin Live Price